Меню
Ваша корзина

Про нас

Наш інтернет-магазин - це ваш кваліфікований порадник і надійний помічник у виборі торгового обладнання для магазинів одягу, бутіків і аксесуарів для домашніх гардеробних.


В асортименті представлено якісне брендове торгове обладнання для магазину одягу.


Ви можете замовити і купити тремпеля (плечики) і манекени за найкращою ціною!

У нашому каталозі представлені:

                  

                          Манекены


   чоловічі

    жіночі

     дитячі

      кравецькі

       торси і частини тіла

                              Плечики


       металеві

        пластикові

         дерев'яні

          для дитячого одягу

           для нижньої білизни

            для легкого і верхнього одягу

             тремпеля для спідниць і брюк

             Торгове обладнання

             Торгові стійки для одягу

             Торг. обладнання на основі профілю

             Настінні кронштейни

             Економпанелі і комплектуючі

             Інше торг. обладнання

             Антикрадіжні системи


              Оренда манекенів і обладнання


              Висока якість, приємні ціни, великі можливості вибору

              • Звертайтеся в «KievОпт», якщо ви хочете замовити і купити тремпеля, щоб організувати комфортне зберігання речей у гардеробі!


              • Доручіть нам список завдань з вибору торгового обладнання для магазину одягу в Києві та Україні, якщо хочете зробити свою вітрину яскравою і унікальною!


              • Ми готові запропонувати ідеальне рішення для будь-якого бюджету!              Старт нашого бізнесу

              Наш магазин «KievOpt» починав з продажу товарів, що реалізуються за низькою ціною. Відкриття бутика або відділу магазину одягу вимагає істотних вкладень в ремонт, купівлю меблів, пошук кваліфікованого персоналу. Не рідкість, що на старті роботи фінанси на придбання манекенів, плічок обмежені. Нам вдалося знайти ідеальний баланс ціна / якість і запропонувати клієнтам добротне торгове обладнання для магазину одягу по оптимально доступною вартості. Відгуки постійних клієнтів, які замовляли тремпеля і манекени, свідчать про те, що ми прийняли правильне рішення!


              «KievOpt» сьогодні

              Компанія пропонує величезний асортимент товарів в різних цінових категоріях: плечики для будинку, манекени та торгівельне обладнання. У нас можна вигідно купити тремпеля і інші товари за низькими цінами. Ми привозимо під замовлення в Україну нові моделі манекенів з елітних колекцій, надаємо можливість купити недороге демонстраційне обладнання та аксесуари (вішалки, плічки) для зберігання одягу. Виконуємо індивідуальні замовлення.


              «КіевОпт» набуває плечики і інший товар у перевірених постачальників великим оптом, тому може радувати своїх покупців низькими оптовими цінами якісних вішалок і манекенів.


              Співпрацюємо і з фізособами, і з організаторами модних показів, презентацій; поставляємо плечики, манекени та торгівельне обладнання для виставок, ярмарків тощо. Надаємо понад 100 манекенів напрокат за вигідною ціною.


              Наш сервіс доступний не тільки для Києва і області: зустрічайте торгове обладнання для магазину одягу в будь-якому місті в Україні.