Меню
Наша адреса: вул. Коноплянська, 18 Київ, Україна
вул. Коноплянська, 18 Київ, Україна
Пн-Пт: 9:00 - 19:00
Сб: 9:00 - 13:00
Нд: Вихідний

Брендування вішалок, чохлів для одягу

Брендування плічок. Вішалки з логотипом

У сучасному світі, де існує надлишок товарів і величезна конкуренція, однією з найважливіших складових маркетингу є впізнаваність бренду.

Не дарма все намагаються завдати свій логотип на різні предмети. Брендують вітрини магазинів, одяг, чохли для одягу, пакети, парасольки, і звичайно ж, вішалки для одягу. Такі плечики прикрасять ваш магазин, і клієнт, перебираючи речі на торговій стійці, буде часто бачити назву вашого бренду.

Всі відомі торгові марки обов'язково наносять свій логотип на вішалки, ви напевно це помічали в великих магазинах.

Деякі торговельні мережі дарують брендовану вішалку з логотипом клієнта разом з його купівлею. Таким чином, клієнт і вдома буде бачити ваш логотип на плічках. Люди схильні робити покупки в магазинах, які вони знають і довіряють.

Практично на будь-який вид плічок можна нанести бренд або логотип компанії. У каталозі "Київ Опт" представлено понад 400 моделей вішалок, ви обов'язково підберете для себе ідеальний варіант.

Купуючи у нас вішалки для одягу, ви можете замовити логотип компанії. Варіантів нанесення логотипу (брендування) на плечики кілька:

  • Тамподрук на плічках;
  • Об'ємний логотип на вішалці;
  • Термопечать або брендування фольгою на плічках;
  • Лазерне гравірування логотипу на плічках.

Брендування методом тамподруку

Швидкий, економний і зносостійкий спосіб брендування плічок.

Для брендування плічок цим способом ми виготовляємо кліше з вашим логотипом. Варіантів кліше кілька. Ми рекомендуємо замовляти металеве кліше для брендування, яке можна використовувати багатократно.

Фарбу з кліше переносимо за допомогою спеціального силіконового тампона на вішалку. Цей варіант брендування один з найпопулярніших, тому що фарба при перенесенні роз'їдає тонкий верхній шар поверхні, і надійно в'їдається в матеріал, з якого виготовлена ​​вішалка. Брендування вішалки цим способом можна робити в фірмових кольорах. кольорі. Можна одночасно нанести кілька кольорів. Таким способом можна брендувати навіть вішалки з вигинами, наприклад, дерев'яні плічка.

Об'ємний логотип на плічках

Перевагою даного виду нанесення логотипу на вішалку є те, що ваш фірмовий логотип буде об'ємним, зовні привабливим і пристойний.

Для початку ми виготовляємо матрицю на ваше замовлення для брендування. За допомогою цієї матриці відливаємо з пластмаси вставку з логотипом, яка вставляється в головах плічок. Це виглядає дуже виграшно, коли потрібно нанести брендований малюнок. На ваш розсуд форма, колір і фактура вставки. І звичайно будь-який колір логотипу.

Термопечать або тиснення фольгою

Це досить економний спосіб брендування, але часто і найкрасивіший. Тиснення виходить яскраве, помітне, з дорогим блиском. Найчастіше у нас замовляють логотип в золоті або сріблі, але можна будь-якого кольору.

В основному використовують для нанесення фірмового логотипу на флокировані вішалки (оксамитові вішалки). Тиснення золотою фольгою особливо красиво виглядає на чорній флокірована вішалка з золотим гачком. Також, відмінно підходить для пластикових, металевих, дерев'яних плічок.

Для нанесення логотипу ми використовуємо кліше з латуні, яке буде служити вічно. Кліше підігрівається до 100 ° C і за допомогою спеціальної плівки наноситься логотип.

Термопечать на плічках для одягу - один з найбільш стійких до зносу і якісних способів брендування.

Лазерне гравіювання вішалок

Ідеальний варіант для нанесення логотипу на дерев'яну вішалку. Наноситься за допомогою сучасного лазера, не стирається і не деформується. Виглядає дорого і презентабельно. Цей варіант брендування для цінителів класики і дорогих речей.

У нас в Києві можна замовити брендування вішалок для одягу мінімальною партією від 100 шт. Чим більше замовлення, тим нижче ціна брендування однієї вішалки. Термін виготовлення обмовляється при замовленні окремо. Працюємо по всій Україні.

"Київ Опт" пропонує комплексні послуги з обладнання магазину одягу, не тільки брендування плічок (нанесення логотипу). У нас можна замовити та купити торгівельне обладнання , підлогові стійки для одягу, обладнання на основі профілю, економпанелі і ін.