Найзручніший спосіб погладити одяг у великих масштабах у магазинах одягу – це вертикальне відпарювання. Це набагато простіше, швидше і менш небезпечно, ніж якби ваш персонал або особисто ви прасували речі. Тим більше, що ви навряд чи гладили б звичайним праскою шубу або сукню, розшиту бісером і паєтками. Також, величезною перевагою відпарювання над прасуванням є те, що пара проходить глибоко в тканину ідеально розгладжуючи річ.
Відпарювач можна використовувати:
• для одягу з натуральних та делікатних тканин, синтетики (зверніть увагу, що парогенератор для магазину одягу чудово справляється навіть із сильними заломами на речах);
• для будь-якого одягу, який скрутний у догляді - з елементами ніжного мережива, складного крою, драпірування;
• хутряних виробів;
• для тюлі, штор, гардин – можна відпарювати їх прямо на карнизі;
• для догляду за м'якими іграшками, диванами, кріслами, пуфиками, матрацами, будь-якої оббивки;
• він навіть може розпушувати пух у верхньому одязі, пуховик, що збився після прання в машинці.
Критерії вибору відпарювача
При покупці якісного відпарювача для магазину одягу слід звернути увагу на зносостійкість, потужність, об'єм бака для води, тиск пари, режими роботи, довжину шлангу та матеріал виготовлення. Проаналізуйте, як часто і як довго використовуватимуть парогенератор, а також обсяг його "роботи". Грунтуючись на цих даних, вам буде легше визначитися з необхідною моделлю.
Крім розгладження, відпарювачі для одягу також знезаражуватимуть і дезінфікуватимуть речі, прибиратимуть незначні плями. Він не залишає слідів і не припікає тканину.
Парогенератор чи відпарювач?
І відпарювач, і парогенератор виробляють пар. Однак, між ними все ж таки є різниця. Для вертикальної обробки тканин краще підійде професійний відпарювач, який відмінно впорається з не дуже глибокими складками і легкими тканинами, а також фіранками.
У свою чергу, парогенератор більш потужний, тиск і температура пари набагато вища, що дозволяє справлятися з більш важкими завданнями.
Головні відмінності між парогенератором та відпарювачем:
• за допомогою відпарювачів можна доглядати за хутряними виробами, тоді як функція парогенератора – лише прасування;
• парогенератор видає суху пару з температурою 140-160°C, відпарювач виробляє вологу пару з температурою в межах 90°C;
• парогенераторам та відпарювачам потрібен різний час для розігріву;
• парогенератори видають пару під тиском вище, ніж у ручних відпарювачів;
• беззастережно, вартість обох апаратів є різною.
Як підсумок, можна сказати, що і парогенератор і відпарювач відмінно справляються зі своїми завданнями, просто хтось робить це повільніше і може обробити менше одягу за один робочий цикл.
У каталозі компанії “Київ Опт” ви також можете обрати ручні відпарювачі, які дуже компактні, мобільні, їх можна використовувати скрізь: вдома, на роботі, в поїздці. Незважаючи на їх невеликі розміри, відпарювачі відмінно розгладжують складки на одязі, що висить на вітрині магазину, прибирають небажані запахи та очищають від пилу та інших забруднень.
Якісний відпарювач і парогенератор для магазину працюватиме тривалий час, головне наливати в нього очищену воду для запобігання утворенню накипу.
Для оптових покупців та постійних клієнтів компанія “Київ Опт” підготувала додаткові приємні "плюшки" у вигляді знижок та оптових цін. Якщо у вас ще залишилися питання щодо вибору відпарювача або парогенератора – можете сміливо звернутися до наших компетентних менеджерів, які із задоволенням вас проконсультують.