Меню
Наша адреса: вул. Коноплянська, 18 Київ, Україна
вул. Коноплянська, 18 Київ, Україна
Пн-Пт: 9:00 - 19:00
Сб: 9:00 - 13:00
Нд: Вихідний

Металеві вішалки тремпелі для штанів

Як вирішити проблему ранкової прасування штанів чи спідниць? Адже так часто, під час ранкових зборів на роботу, ми стикаємося з тим, що заздалегідь підготовлений одяг пом'явся, висячи всю ніч на звичайній вішалці тремпелі. Запізнюючи роботу, вам доводиться знову прасувати стрілки на штанах.

    Якщо раніше більшість використовували поперечину на вішалках плічках, зараз вже є більш оптимальне рішення! У каталозі інтернет-магазину “KievOpt” ви знайдете спеціальні вішалки тремпеля з прищіпками та затискачами, які значно полегшують зберігання щойно випрасуваних штанів та спідниць.

    Асортимент, забарвлення та комплектація вішалок тремпелів для штанів настільки різноманітна, що дозволяє догодити навіть найвибагливішим власникам гардеробу або магазинів одягу.


    Які неприємності при зберіганні штанів на вішалці, вас можуть очікувати:

• у місці згину штанів можуть з'явитися сліди;

• якщо прищіпки/затискачі/кліпси на тремпелі не оснащені силіконовими насадками - вм'ятини вам гарантовані;

• а скільки нервів лише коштують деформовані шви та складки на штанах та спідницях.

    Маючи у своєму арсеналі кілька видів вішалок, можна з легкістю вирішити всі проблеми неправильного зберігання цього виду одягу. В інтернет-магазині “KievOpt” у Києві ви можете купити оптом та в роздріб плічка тремпеля для штанів будь-якої конфігурації: у формі перекладини, з прищіпками, вішалки - затискачі або багатоярусні вішалки. Різниця між ними, як ви вже могли здогадатися, у системі кріплення та принципі зберігання штанів та спідниць.

    Основні моделі вішалок для штанів:

• Плічка з поперечиною - це варіант тремпеля для костюмів. Ви просто акуратно складаєте штани і перекладаєте їх через перекладину в плічках. Основний недолік такого виду вішалки - можливе зісковзування одягу, особливо якщо ви оберете металеві вішалки для штанів. Але цю проблему легко вирішити – метал покривається спеціальним протиковзким покриттям. Поспішаємо вас попередити, зісковзуватиме одяг з вішалки чи ні - залежить від тканини, з якої вона пошита. Зверніть увагу, що тонша поперечина - тим виразніше може проявитися поперечна складка на тонкому сукні.

• Вішалки з прищіпками (кліпсами, затискачами) - є плічками, в основі яких встановлені дві кліпси - прищіпки. Предмети одягу у разі кріпляться за пояс. Універсальна модель тремпелю, яка підходить не тільки для штанів, штанів та спідниць, але й для шарфів, палатинів та хусток. Більшість моделей тремпелей відстань між прищіпками можна регулювати. Щоб уникнути пошкоджень тканини зубцями прищіпки та утворення слідів від затискачів, на прищіпки встановлюють силіконові накладки.

• Вішалки – затискачі виглядають як дві планки, які з'єднуються між собою. Одяг, у разі, прикріплюють за низ. Перевага цієї моделі полягає в тому, що одяг розгладжується сама під впливом своєї ваги. Мінус плічок - затискачів у тому, що штани на них слід зберігати на всю довжину, що вимагає більше вільного місця в шафі, ніж у випадку з вішалкою - перекладиною. Найчастіше, всередині затискачі оснащені спеціальною прокладкою для запобігання вислизанню та утворенню заломів на штанах.

• Якщо у вашому гардеробі чи на стелажі в магазині мало місця – оптимальним варіантом буде вибір на користь багатоярусних вішалок для штанів. Відмінна риса таких тремпелей - зберігання одразу кількох предметів одягу одночасно. Кожній парі штанів передбачена окрема перекладина, що дозволяє легко переглядати речі та робити вибір набагато швидше.


    Однозначно, вішалки для штанів, штанів та спідниць – дуже цінний девайс для домашнього використання та для торгівлі. Використовуйте вищезазначені поради та купуйте вішалки тремпеля для штанів у нашому інтернет-магазині як оптом, так і в роздріб.