Меню
Наша адреса: вул. Коноплянська, 18 Київ, Україна
вул. Коноплянська, 18 Київ, Україна
Пн-Пт: 9:00 - 19:00
Сб: 9:00 - 13:00
Нд: Вихідний

Дизайн проекти магазинів одягу, взуття, шоу-румів

Для того, щоб будь-який магазин одягу користувався популярністю, необхідно інвестувати не тільки у різноманітність асортименту, маркетинг та рекламу, а й у саме приміщення. Слід приділити особливу увагу дизайну інтер'єру та торгового обладнання. Перший контакт із потенційним покупцем починається з вітрини. Ви і самі чудово знаєте, що стильно одягнені манекени привертають до себе увагу і спонукають клієнта зайти до вас і познайомитись з новинками ближче. Але звернути увагу покупця - це лише мала частина справи. Дуже важливо, щоб відвідувач ще й щось купив. Збільшити ймовірність покупки можуть такі фактори, як правильне зонування, акуратне розташування товару, використання хитрощів у вигляді вдалого освітлення та дзеркал.


Відкриття та облаштування магазину – дуже енергоємний та тривалий процес з купою нюансів, що потребують пильної уваги. Щоб спростити це завдання - рекомендуємо вам скористатися послугою дизайн-проект магазину від компанії “KievOpt”. Ми знаємо, як правильно розставити обладнання, де встановити світильники та яка оптимальна кількість манекенів та вішалок вам знадобиться.


В асортименті інтернет-магазину “KievOpt” ви можете обрати торгове обладнання на будь-який смак та для вирішення будь-якої задачі:

● настінне та пристінне обладнання;

● стелажі;

● тумби та торгові острівці;

● прилавки та стійки;

● вітрини для аксесуарів;

● примірювальні;

● ресепшн, стійки адміністратора або прикасові зони;

● різноманітні тремпеля та вішалки;

● дзеркала;

● як повнорозмірні манекени, так і частини (руки, ноги, голови, тулуб);

● парогенератори;

● дивани, пуфи, банкетки;

● та багато іншого.


Невід'ємною частиною будь-якого магазину одягу під ключ є підбір та встановлення торгових конструкцій. Найбільш поширені настінне обладнання та торгові острівці. Для оптимального використання торгової площі радимо вибирати вішалки, що складаються з декількох рядів. Також, при складанні дизайну проекту магазину, ми особливу увагу приділяємо загальній стилістиці для оптимального вибору всього необхідного.

Якщо вам потрібні торгова система або м'які меблі за індивідуальним розміром - наші досвідчені майстри з радістю виготовлять їх для вас на замовлення.


Якщо магазин досить освітлений та стильно оформлений – він привертає увагу та заманює до вас покупців. Саме завдяки різним джерелам світла створюється затишна атмосфера та акцентується увага відвідувачів на товарі. Якщо ви замовите дизайн проект магазину у нас - можете бути впевнені, освітлення буде встановлено за всіма правилами та підсвічуватиме ваш товар тільки у вигідному світлі.


Доповнити затишну атмосферу магазину та підкреслити стиль можна за допомогою різноманітних пуфів, банкеток та диванів. Вони виконують практично той же функціонал, що і пересічні стільці або лавки, проте рівень комфорту набагато вищий і покупець обов'язково насолодитися ним, здійснюючи у вас покупку.


Весь асортимент магазину одягу, особливо модні новинки, найкраще демонструвати за допомогою манекенів. Головне, надягайте на "модель" не що потрапило під руку, а чітко продуманий образ - саме це й зацікавить покупця. Втрачаєтеся у виборі манекена? Наші фахівці підберуть для вас найкращі варіанти в рамках замовленого дизайну проекту магазину та з урахуванням стилістики.


Залишити у покупця приємні спогади та позитивні емоції від покупки – одне з найважливіших завдань. А тепер подумайте, чи буде приємно відвідувачу, якщо представлений асортимент одягу висітиме на різних вішалках, неправильно підібраних за розміром і функціоналом. Одяг або зісковзуватиме з тремпелів, або деформуватиметься, або, що ще гірше, рватиметься і втрачатиме свій привабливий зовнішній вигляд. При замовленні дизайн проекту магазину під ключ - ми підберемо для вас оптимальні типи плічок, виходячи з асортименту, та їх необхідну раціональну кількість.


Оснащення магазину під ключ – елементарне завдання для колективу компанії KievOpt. Для розрахунку вартості дизайн проекту магазину нам необхідні такі дані:

● загальна площа приміщення;

● висота стін;

● опис існуючих комунікацій та їх стану;

● розміри вхідної конструкції (двері, панорамні вікна, вітрини);

● інформація про підлогове покриття;

● розміри стін;

● наявність стелі (гриль, підвісний, бетонний, гіпсокартон);

● технічне завдання від торгового центру чи забудовника.


Наша професійна команда розробить дизайн магазину, розставить меблі, встановить освітлення та інше обладнання для торгівлі. Ви звільните незліченну кількість годин свого часу, а про кількість витрачених нервових клітин не може бути й мови. Просто довіртеся нам – і ваш магазин вийде на новий рівень!


Оскільки всі магазини різні, ми поділяємо їх на дві основні категорії: середня та преміум. Вартість дизайн проекту ПРЕМІУМ категорії - 18 $ за кв.м. У середній категорії: магазини площею до 70 кв.м. - 13 000 грн. за проект; магазини, площею понад 70 кв. - 9 $ за кв.м.


Радісна новина: усі, хто замовить дизайн проект магазину, отримає кешбек від 5% і більше на покупки торгового обладнання в інтернет-магазині “KievOpt”.